CCTV GÜVENLİK SİSTEMLERİ

CCTV İngilizce' den "Close Circuit TeleVision "sözcüklerinin baş harflerinin bir araya gelmesi ile oluşan, Türkçe anlamı "Kapalı Devre Televizyon Sistemi" olarak tanımlanan kamera sistemidir. 

Kamera sistemlerinizin bakım ve onarım hizmetleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, konusunda uzman teknik ekibimiz ile tüm sorularınızın yanıtını bulabileceğiniz, satış sonrası teknik destek hizmetlerini zamanında ve eksiksiz bir şekilde alabileceğiniz, arızalı olan ürünlerinizin bakım ve onarımlarını yaptırabileceğiniz,CCTV Kamera Sistemleri Bakım ve Onarım Hizmetleri Servisimiz Türkiye genelinde size en iyi hizmeti sunmaktadır.

Eğer sizde CCTV Güvenlik Sistemlerine sahipseniz ve sistemleriniz ile ilgili teknik problemler yaşıyorsanız şimdi hemen bize ulaşabilirsiniz. Arızalı olan CCTV ürünlerinizi, dilerseniz teknik servis merkezimize gönderebilir, dilerseniz yerinde hızlı servis imkânından faydalanabilirsiniz.

Garantili ya da garanti süresi dolmuş olan tüm CCTV Sistemlerinizin ve bu sistemlere entegre çalışan diğer tüm sistemlerinizin bakım ve onarımı hakkında bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz. 0541 440 29 58

İşletmenizde kurulu bulunan kapalı devre kamera sistemlerinin genel ve periyodik bakımları.

a)Kameraların açı ve lens ayarlarının yapılması
b)DVR-Matrix Switcher-Kamera seçici ve cctv monitörlerinin temizlik ve ayarlarının yapılması
c)Yapılan kayıt ve işlemlerin yedeklerinin alınması 
d)Personel eğitimi verilmesi
e)Tüm sistem ve bakımlarının raporlarının hazırlanması