Kurumsal

Pro Bilgi İşlem hizmetleri siz değerli müşterilerimizin Tüm sunucu, network, donanım veWeb sorunlarına net ve uzun vadede çözümler sunarak işletmenizin sürekli kesintisiz ve maximum prfonmans ile çalışmanızı sağlar.

Teknik servis ve destek hizmetlerimiz işetmenizdeki sistemsel sorunları sadece anlık çözüm üretip onarmakla kalmaz tüm sisteminizin ücretsiz altyapı analizini yaparak ileride olabilecek sorunları tespit der ve bu doğrultuda işletmenizdeki tüm sistemin uzun yıllarca kesintisiz ve stabil perfonmansta çalışmasını sağlamak için gerçekleşmesi gereken sistem revizyonunu size rapor halinde sunar, böylece işletmenizin uzun vadede sorunsuz çalışması için yapmanız gereken maddi yatırımı'da bilerek bu doğrultuda hedef ve planlarınızı oluşturabilirsiniz.

 Pro Bilgi İşlem sadece donanım ve bilgisayarlarınızın durumları hakkında teknik servis hizmeti vermez ayrıca tüm network altyapınızdaki (local sorunlar, şube veya mağazalarınız arasındaki iletişim sorunları , sunucularınızın konfigirasyon ve perfonmans durumları , internet ve bağlantı sorunlarınız, şube veya mağazalarınızdaki değer donanım ve bağlantı sorunlarınız vb) tüm sisteminizi kapsayan profesyonel ve uzun vadede çözümler üretir.

 Pro Bilgi İşlem siz değerli müşterilerine kurumsal destek ve bakım anlaşması yaparak tüm sisteminizin sürekliliğini ve perfonmansını garanti altına alırak haftalık ve aylık olarak sistem analiz raporunu müşterileri ile paylaşarak gerçekleştirdiği uzun vadeli çözümleri siz değerli müşterilerimize belgelendirir Pro Bilgi İşlem hedefi müşterilerinin işletmelerinde bir sistem yönetim departmanı varmış gibi bir bağ kurarak uzun yıllar destek ve hizmet vermektir.

Müşteri potansiyeli bakımından yüsek ve hizmetlerimizden %100 memnuniyetliği sağlamayı hedefledik ve şuanda bu memnuniyeti alabiliyoruz. Prensiplerimiz içerisinde dürüstlük, hoş görü, çalışılan işletmenin firma menfaatlerini koruma ve yararına gelebilecek tüm uygulamaları en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Ticari ahlaka, değerlere çok önem veriyoruz. İnsan değerine inanıp, insana yatırım yapmayı hedef bilen çalışma anlayışı ile kalite anlayışını bilinçli bir şekilde sektör içerisinde sağlamaktayız.

"Çalıştığımız işletmelerin memnuniyeti, bizim memnuniyetimizdir."

Kurumsal çözümleri en iyi şekilde internet dünyasına modern bir şekilde tanıtmak için yeni teknolojiyi kullanarak reklamınızı en iyi şekilde yapıyoruz. Biz " Pro Bilgi İşlem" olarak firmanızın marka ve medya, tasarım, internet danışmanı olarak sanal ortamda sizin desteköiniz oluyoruz.